У Коростені знайомі вбили 27-річного хлопця і втопили тіло у місцевому кар’єрі

Поліцейські розслідують вбивство 27-річного коростенця. До поліції 26 квітня звернулася жителька райцентру і розповіла, що її 27-річний син ще кілька днів тому пішов з дому та дотепер не повернувся. Згодом правоохоронці виявили його тіло в місцевому кар’єрі та встановили причетного до вбивства чоловіка. Триває досудове розслідування. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Після звернення матері зниклого до поліції правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) ККУ, у рамках якого проводили першочергові слідчо-розшукові заходи. Так, поліцейські встановили осіб, які востаннє бачили хлопця, та відтворили події дня 21 квітня.

З’ясувалося, що  увечері, близько 19:00, зниклий підсів у машину до знайомих парубків і вони разом кудись поїхали. За наявною інформацією, чоловіки побували на місцевому автодромі, де між ними у ході конфлікту сталася сутичка.

“Нині уже встановлено, що у результаті з’ясування стосунків зниклий отримав травму голови, яка стала для нього смертельною. Тобто ми чітко розуміли, що на момент звернення матері до нас хлопця, на жаль, уже не було в живих. Але залишалось відкритим питання, де знаходиться його тіло”, – розповів начальник Коростенського відділу поліції Дмитро Гаращенко.

За зібраними слідчими, оперативниками та експертами свідченнями та матеріалами вдалося встановити, що після автодрому автомобіль, в який сів розшукуваний, перемістивсь до місцевого кар’єру.
Поліцейським вдалось встановили місце затоплення хлопця та 9 травня його тіло вилучили з водойми. За висновком судово-медичної експертизи, смерть останнього настала внаслідок тяжкого ушкодження голови.

У ході розслідування кримінального провадженя, поліцейські зібрали докази причетності до діяння  двох осіб. Їм оголошено відповідні підозри.

Нагадаємо, у Брусилові син втопив матір, замаскувавши вбивство під самогубство. Жах! Односельчани вбили чоловіка та закопали його тіло у сараї.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *