У Коростенському районі  сільськогосподарське підприємство  самовільно захопило 80 гектарів угідь   

У Коростенському районі  сільськогосподарське підприємство  самовільно захопило 80 гектарів угідь  

Відкрито кримінальне провадження.

У Коростенському районі сільськогосподарське підприємство самовільно захопило 80 га угідь вартістю майже у півмільйона гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області. Факт порушення вимог земельного законодавства виявили працівники Головного управління Держгеокадастру в області під час перевірки.

«Установлено, що місцеве товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається сільськогосподарським виробництвом, самовільно зайняло земельну ділянку площею 80 га, орієнтовною вартістю майже 500 тис грн, що на території Сарновицької сільської ради Коростенського району. На незаконно зайнятих, без документів, які підтверджують право власності або право користування, сільськогосподарських угіддях приватне підприємство засіяло зернові», – йдеться у повідомленні.

Коростенська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття приватним підприємством земельної ділянки, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України. Наразі тривають необхідні слідчі (розшукові) дії для з’ясування усіх обставин справи.

Нагадаємо, РДА незаконно віддала у приватні руки землю у прибережній захисній смузі річки Тетерів. Господарський суд Житомирської області визнав незаконними розпорядження Житомирської райдержадміністрації про передачу приватному підприємству 7,5 га земель лісогосподарського призначення.

Leave a Comment