У Коростишеві батько-одинак розбещував свою…. 6-річну доньку

У Коростишеві батько-одинак розбещував свою…. 6-річну доньку

Чоловіка взяли під варту.

На Житомирщині взяли під варту батька двох малолітніх дітей, підозрюваного у їх розбещенні. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

“Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді клопотання щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою особі, підозрюваній у розбещенні малолітньої.

За результатом розгляду клопотання, 12.02.2020 ухвалою районного суду особі застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на два місяці без права внесення грошової застави.

За версією слідства, місцевий житель, 1982 року народження, батько-одинак, на якого покладено обов’язки щодо виховання та піклування про двох малолітніх дітей-близнят, вчиняв розпусні дії щодо своєї рідної доньки, 2014 року народження”, – йдеться у повідомленні.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 156 КК України (розбещенням малолітніх, вчинене членами сім’ї чи близькими родичами, особою, на яку покладено обов’язки щодо виховання потерпілого або піклування про нього). Дітей відібрано та передано бабусі, вирішується питання щодо встановлення над ними опіки.

Нагадаємо, тренеру бердичівської спортшколи, який розбещував 11-річну вихованку, «світить» до 8 років. Житель Коростишівського району, який розбещував своїх дітей, відсидить 12 років за гратами.

Leave a Comment