У Коростишеві судили інтернет-пропагандистку

У Коростишеві судили інтернет-пропагандистку

Акаунт заблокували, протиправні звернення – видалили.

На Житомирщині Коростишівський районний суд засудив місцеву інтернет-агітаторку, яку СБУ викрила на пропаганді насильницької зміни державної влади і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.  Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області. 

Слідчі української спецслужби встановили, що публічні деструктивні дописи поширювала мешканка Коростишева. Свої заклики вона розміщувала на персональній сторінці в одній із соціальних мереж.

“Рішенням суду фігурантку визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

Жінку засудили до трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. Акаунт інтернет-пропагандистки заблоковано, протиправні звернення – видалено

Нагадаємо, народні депутати від УКРОПу закликали парламент заборонити «рускій мір» в Україні. У Малині СБУ заблокувала ретрансляцію чотирьох російських телеканалів.

Leave a Comment