У Коростишеві з п’ятиметрової  висоти кар’єру на каміння впав відпочивальник. Чоловік загинув на місці

У Коростишеві з п’ятиметрової  висоти кар’єру на каміння впав відпочивальник. Чоловік загинув на місці

Остаточні обставини надзвичайної події встановлюють правоохоронці.

На одному з кар’єрів Коростишева загинув 29-річний чоловік. Трагедія сталася 7 липня пізно ввечері. Чоловік впав з п’ятиметрової  висоти кар’єру на каміння, що знаходилося біля самої кромки води. Про це повідомила пресслужба управління ДСНС у Житомирській області.

“о 23:18 до Служби порятунку «101» від медичних працівників надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у вилученні людини з прірви. Пригода трапилася на одному з кар’єрів м. Коростишів.

Вже на місці бійці ДСНС з’ясували, що 29-річний чоловік впав з п’ятиметрової  висоти кар’єру на каміння, що знаходилося біля самої кромки води. Через стрімкий обрив швидко дістатися до людини змоги не було. Рятувальники знайшли більш пологий спуск у 100 м від місця пригоди і таким чином дісталися до чоловіка. Вони обв’язали його рятувальною мотузкою та підняли на гору. Медики, оглянувши тіло, констатували смерть людини”, – йдеться у повідомленні.

Зі слів товаришів загиблого, з якими він відпочивав біля кар’єру, стало відомо, що чоловік відійшов від них і тривалий час не повертався. Коли почали його шукати, то виявили вже у прірві, біля води. Друзі відразу ж викликали медиків та, спустившись до товариша, почали надавати йому першу домедичну допомогу. На жаль, їхні зусилля виявилися марними. Попередньо, від отриманих при падінні травм людина загинула на місці. Остаточні обставини надзвичайної події встановлюються правоохоронцями.

Нагадаємо, на підприємстві «Попільнянський елеватор» розбився працівник, який впав з 9-метрової висоти.

Leave a Comment