У Коростишівському районі “мисливці за металом” натрапили на три 100-кілограмові авіаційні бомби

У Коростишівському районі “мисливці за металом” натрапили на три 100-кілограмові авіаційні бомби

Неподалік сіл Квітневе та Царівка.

У Коростишівському районі  4 липня, виявили три 100 – кілограмові авіаційні бомби та артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Про це повідомили у райдержадміністрації, – проінформували в управлінні цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

“Вибухонебезпечні предмети знайдені у лісі, неподалік сіл Квітневе та Царівка. На небезпечні боєприпаси натрапили місцеві шукачі металу. Наразі вибухонебезпечні предмети вилучили із землі для подальшого їх знищення”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, з метою попередження нещасних випадків серед населення у разі виявлення застарілих боєприпасів, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами.

“Категорично забороняється їх торкатися, пересувати, намагатися самостійно знешкоджувати, розбирати. Уразі виявлення вибухонебезпечних предметів, необхідно відразу ж повідомити про це за номером «101»! “, – додали в управлінні.

Нагадаємо, чоловік зберігав гранату із АТО у дивані своєї спальні. У Житомирському районі селяни шукаючи метал, знайшли авіаційну бомбу та чотири ручні гранати. 

Leave a Comment