У Коростишівському районі знайшли тіло 6-річного хлопчика, який зник декілька місяців тому

У Коростишівському районі знайшли тіло 6-річного хлопчика, який зник декілька місяців тому

Пошуки тривали 4 місяці.

У річці Тетереві у Коростишівському районі виявили тіло 6-річного хлопчика,  який зник у лютому місяці. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Як вже повідомляв “Вголос.zt” ,повідомлення про зникнення хлопчика надійшло до Коростишівського ВП ГУНП 1 лютого поточного року. У поліції були відомості, що дитина гралась біля місцевої водойми, тож правоохоронці припускали ймовірну загибель у воді. Для обстеження річкового дна раз за разом  залучались водолази, однак через об’єктивні причини результату не було.

Водночас у межах кримінального провадження за фактом зникнення дитини поліцейські розглядали усі можливі версії ймовірного розвитку подій.

“1 червня тіло дитини виявили у р. Тетереві біля села Високого Каменя. Батьки зниклого у лютому місяці хлопчика упізнали у загиблому свого сина. Тривають подальші заходи зі встановлення причин та обставин смерті дитини”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у день відкриття купального сезону втопився 32-річний житомирянинВ Олевському районі поки жінка поралася на городі, у копанці втопилася її 2-річна дитина.

Leave a Comment