У кожної територіальної громади має бути своя пожежна охорона

У кожної територіальної громади має бути своя пожежна охорона

В об’єднаних громадах області на сьогодні 4 місцеві пожежні охорони.

В об’єднаних громадах області мають бути створені пожежні підрозділи. Таке доручення дав голова облдержадміністрації Сергій Машковський, – повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Наявна кількість пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних підрозділів, які виконують функції гасіння пожеж, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, на території Житомирської області не відповідає існуючим нормам, що регламентують радіус виїзду. На допомогу професійним рятувальникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій мають долучатися підрозділи місцевої пожежної охорони сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад», – йдеться у повідомленні.

В області створено і діють 17 підрозділів місцевої пожежної охорони. З них на території об’єднаних територіальних громад – чотири.

«Проводиться робота щодо створення по одному підрозділу місцевої пожежної охорони у Рейській сільській раді Бердичівського району, Потіївській (Радомишльський район) та Народицькій (Народицький район) територіальних громадах», – поінформували у прес-службі.

Нагадаємо, польські фахівці приїхали до Житомира навчати лідерів об’єднаних громад (ФОТО).

Leave a Comment