У Києві протягом двох днів прийматимуть найкращі лікарі з Ізраїля

У Києві протягом двох днів прийматимуть найкращі лікарі з Ізраїля

 Записуйтеся на обстеження до терапевта, ортопеда або нейрохірурга-невролога.

Медичний центр “Медейра” спільно з медичною групою “Алар” дають можливість Вам скористатися кращими досягненнями ізраїльської медицини. З цією метою протягом 23 та 24 березня у Києві будуть проводиться дні ізраїльської медицини з кращими фахівцями з Ізраїля.

Ізраїльська медицина вважається однією з найбільш передових у світі. Основоположним принципом є те, що пацієнт ставиться в центр лікувального процесу. Ціни медичних послуг значно нижче, ніж в інших країнах з аналогічним рівнем розвитку медицини. Але не кожен пацієнт має можливість виїхати в Ізраїль на обстеження з тих чи інших причин. Саме тому мережа клінік “Медейра” і медична група “Алар” створили можливість для кожного українця скористатися кращими досягненнями ізраїльської медицини, не залишаючи країну.

На Вас чекають досвідчені фахівці: терапевт (кардіологія, ревматологія, ендокринологія), ортопед (травматологія, вертебрологія, хірургія хребта) та нейрохірург і невролог.Отримайте обслуговування найвищого рівня, точний діагноз і ефективне лікування!

Довідки за телефоном: 8 (099)-01-06-777.

Leave a Comment