У листопаді житомиряни голосуватимуть за кращі пропозиції Бюджету участі

Загальноміське голосування за найкращі проектні пропозиції відбудеться з 1 по 12 листопада 2016 року. Пункт для голосування працюватиме у приміщенні Житомирської міської ради (перший поверх, фойє) з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00 год. та в суботу з 10:00 до 16:00 год. про це повідомила прес-служба міської ради.

«У голосуванні можуть брати участь особи, які мають реєстрацію місця проживання або перебування в офіційних документах: «місто Житомир». При собі необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний код або довідку про його відсутність. Віддати свій голос можна одночасно за п’ять проектних пропозицій», – йдеться у повідомленні.

Деталі та перелік проектів для голосування на сайті gromada.zt-rada.gov.ua.

Вважаються недійсними бланки для голосування:

  • без реєстраційного номеру;
  • не заповнені належним чином або зіпсовані бланки;
  • в яких буде позначено більше п’яти проектних пропозицій.

«Результати голосування за кожну окрему проектну пропозицію підсумовуються. Переможцями голосування є ті, за які надали найбільшу кількість голосів. У разі, якщо однакову кількість голосів наберуть дві або більше проектних пропозиції, то переможцем визначають ту, яка має меншу вартість. Підсумки голосування фіксуються в протоколі засідання Координаційної ради», – розповіли у прес-службі.

Проектні пропозиції, що перемогли шляхом голосування будуть реалізовані Житомирською міською радою в 2017 році.

Нагадаємо,чого житомирянам очікувати від нового бюджету.  Житомиряни подали для Бюджету участі 67 заявок майже на 41 мільйон гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *