У Малині за порушення карантину закриватимуть кафе та садочки

У Малині за порушення карантину закриватимуть кафе та садочки

За рекомендаціями робочої групи.

Торгівельно-розважальні заклади, кафе та ресторани і дитячі садочки закриватимуть у разі виявлення порушень дотримання протиепідемічних заходів. Про це йдеться у рішенні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Робочій групі, утвореній для здійснення контролю за дотриманням заходів щодо запобігання поширенню на території м. Малина COVID-19, посилити контроль за виконанням протиепідемічних заходів на ринках, в закладах громадського харчування, торговельно-розважальних центрах, ігрових кімнатах, дитячих дошкільних навчальних закладах та у разі виявлення порушень надавати пропозиції щодо зупинки діяльності цих об’єктів», ‒ йдеться у документі.

Окрім цього, рішенням зобов’язали перевізників Малина дотримуватися карантинних заходів у транспорті. Перевірятиме належне виконання протиепідемічних вимог місцева поліція. Документом також зобов’язали районний відділ обласного лабораторного центру щоденно моніторити ситуацію із захворюванням на коронавірус.

Нагадаємо, що обмежувальні заходи у Житомирі продовжили до 31 серпня. На початку липня в області провели перевірку понад тисячі об’єктів на предмет дотримання протиепідемічних заходів.

Leave a Comment