У мерії можуть розірвати угоди з перевізниками, які вивозять сміття у приватному секторі

У мерії можуть розірвати угоди з перевізниками, які вивозять сміття у приватному секторі

Вимагають встановити контейнери.

Житомирська міська рада може розірвати угоди з перевізниками, які уклали угоди на вивезення сміття у приватному секторі міста, але не встановили контейнери. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин під час наради з представниками житлово-комунальних підприємств 27 березня.

«В угодах чітко вказано зобов’язання перевізників щодо забезпечення контейнерами приватного сектору. Це не прохання до перевізників, а їхнє зобов’язання, які вони брали, виходячи на конкурс. Конкурс виграли, гроші отримують, я вже не кажу про норми накопичення по контейнерах і відсоток, укладених угод у приватному секторі по забезпеченню його контейнерами», – сказав Сергій Сухомлин.

Перевізникам дали місяць часу, щоб вони поставили контейнери та попередили, що вивозити пакети зі сміттям, як раніше, не дозволять.

«У кого із перевізників не буде забезпечено контейнерами 90 % угод – розриваємо угоди, новий конкурс, зайдуть ті, хто забезпечить», – наголосив міський голова.

Нагадаємо, у Малині відмовилися від послуг житомирського підприємця, який вивозив сміття. Виявили ряд порушень. У Новограді-Волинському штрафуватимуть тих, хто спалює сміття

Leave a Comment