У мерії показали, куди можуть перенести фізіотерапевтичне відділення (ФОТО, ВІДЕО)

У мерії показали, куди можуть перенести фізіотерапевтичне відділення (ФОТО, ВІДЕО)

Житомирські журналісти на власні очі побачили, де буде знаходитися колишнє фізіотерапевтичне відділення дитячої поліклініки на проспекті Миру, 1а.

Дитяча поліклініка Богунського району за адресою проспект Миру, 11… Будівля цього лікарняного закладу знаходиться всього за кількасот метрів від приміщення, де раніше надавалися відповідні медичні послуги найменшим із житомирян. На порозі журналістів та головного лікаря дитячої міської лікарні Володимира Башека зустрічає господар поліклініки — Володимир Галайба.

«Приміщення нашої поліклініки дозволяє надавати всі ті послуги, які діти Богунського району Житомира отримували у відділенні на проспекті Миру, 1а», – розповів «Вголос.Zt» Володимир Галайба.

Саме на базі поліклініки по проспекту Мира, 11 за два місяці надаватимуться основні послуги дітям. Зокрема, тут стаціонарно робитиметься масаж новонародженим, працюватиме відділення фізіотерапії. Тут же міститься і лабораторія, яка буде приймати та досліджувати всі необхідні аналізи.

«Ми хочемо максимально наблизити медичне обслуговування до населення Богунського району міста. Адже це і Крошня, і Корбутівка, і, власне, Богунія… Враховуючи побажання житомирян, ми пішли їм назустріч. У кожному зі згаданих мікрорайонів можна буде здати аналіз. На жаль, для більш детального огляду доведеться їхати на проспект Миру, 11», – розповів «Вголос.Zt» головний лікар центральної дитячої міської лікарні Володимир Башек.

Заступник міського голови Матвій Хренов, Володимир Башек та житомирські журналісти на власні очі переконалися у готовності філій дитячої поліклініки Богунського району до прийому дітей. За два місяці (а саме тоді мають остаточно вирішити долю приміщення по проспекту Миру 1а) відділення на вулицях Черняховського, Маршала Рибалка, Лесі Українки та на проспекті Миру будуть готові приймати найменших житомирян.

І хоча, зазначає Володимир Галайба, деякі приміщення ще доведеться «довести до розуму», у чому міські медики сподіваються на депутатський корпус Житомирської міської ради, в цілому всі приміщення готові до прийому дитячого населення Богунського району міста.

Нагадаємо, що у міській раді вирішили перенести лабораторію дитячої поліклініки та фізіотерапевтичний кабінет з проспекту Миру, 1а.

poliklinika-31 poliklinika-30 poliklinika-29 poliklinika-28 poliklinika-27 poliklinika-26 poliklinika-25 poliklinika-24 poliklinika-23 poliklinika-22 poliklinika-21 poliklinika-20 poliklinika-19 poliklinika-18 poliklinika-17 poliklinika-16 poliklinika-15 poliklinika-14 poliklinika-13 poliklinika-12 poliklinika-11 poliklinika-10 poliklinika-9 poliklinika-8 poliklinika-7 poliklinika-6 poliklinika-5 poliklinika-4 poliklinika-3 poliklinika-2 poliklinika-1

Leave a Comment