У мерії розберуться з попередніми керівниками парку

Міська рада Житомира хоче розібратися із грошима, які пішли на ремонт «Ракушки». Витрачено не мало — 12 мільйонів 400 тисяч гривень бюджетних коштів.

«Витратили майже 12 з половиною мільйонів гривень, але «Ракушка» у дуже жахливому стані. Ми запланували цього року багато заходів у парку, які саме там, у «Ракушці» мали проводитися. Хто хоче з журналістів — можна буде у будь-який час виїхати і подивитися, що там робиться», – сказала секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

Крім того, у мерії мають інші претензії до попередніх керівників парку. Зокрема, Наталія Чиж стверджує, що колишній очільник комунального підприємства платив зарплату людям, які не працювали на підприємстві. Підозрюють минулого директора парку і в тому, що він занижував касу, яку КП «Парк ім. Ю. Гагаріна» отримувала від атракціонів.

«Цього року тільки з початком сезону отримали від атракціонів таку касу, яку жодного року не отримували. Наразі по даних фактах триває кримінальне провадження», – продовжує Наталя Чиж.

Нагадаємо, що цього року міська рада планує виділити 7 мільйонів гривень на реконструкцію та благоустрій житомирських парків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *