У мерії розпочали інвентаризацію комунального майна

У мерії розпочали інвентаризацію комунального майна

Відбулося перше засідання робочої групи з аудиту.

Майно, яке належить усім підрозділам Житомирської міської ради, мають намір інвентаризувати у мерії. У середу, 6 квітня, відбулося перше засідання відповідної комісії. До неї увійшли депутати міськради, комунальники та чиновники мерії.

«Для того, щоб знати, чим насправді володіє місто, потрібно провести відповідний аудит. Парадоксальна ситуація виникла по вулиці Київській, 74. Мешканці будинку захотіли створити ОСББ, але коли почали передавати майно їм на баланс — виявилося, що там є приміщення, які використовуються, але не перебувають документально у власності міста», – розповів перший заступник Житомирського міського голови Олексій Ясюнецький.

Саме для того, щоб не було подібних ситуацій, переконаний посадовець, і проводиться інвентаризація.

Впорядкування бази по майну, яке має у розпорядженні місто, торкнеться всіх підрозділів міської ради та комунальних підприємств. На сьогодні більшість управлінь та департаментів прозвітували мерії, що мають на своєму балансі. Тепер, переконані члени комісії, варто провести перевірку по кожному об’єкту Житомира. Інформацію планують брати у Бюро технічної інвентаризації.

«В першу чергу слід інвентаризувати майно КВЖРЕПів. Адже при передачі його у власність ОСББ можуть виникнути непорозуміння та проблеми. На зразок тих, що виникли при передачі будинку по Київській, 74», – переконаний начальник департаменту економічного розвитку Микола Костриця.

Наступне засідання комісії заплановане на 13 квітня. До того часу підрозділи мерії мають остаточно надати інформацію про наявне майно.

Нагадаємо, що у скандальному будинку по Київській, 74 зареєстровано понад 20 підприємств, які не сплачують оренду до місцевого бюджету.

Leave a Comment