У мерії створили комунальне підприємство, а зареєструвати його забули

У мерії створили комунальне підприємство, а зареєструвати його забули

Сесія створила комунальне підприємство «Житомирміськгаз» ще у 2012 році.

Комунальне підприємство «Житомирміськгаз», яке мало би працювати ще з серпня місяця, виявилося… не зареєстрованим у належному порядку. Про це повідомив директор підприємства Володимир Левицький під час засідання бюджетної комісії Житомирської міської ради.

Рішення про створення даного підприємства було прийняте ще у лютому 2012 року. За ініціативи тодішнього міського голови Володимира Дебоя було прийнято також статут «Житомирміськгазу». Відповідальність за роботу підприємства поклали на тодішнього профільного заступника Миколу Боровця. Однак за тієї каденції новостворене КП так і не запрацювало.

Більше чотирьох років знадобилося мерії, щоб повернутися до цього питання. Вже 28 липня 2016 року міський голова Сергій Сухомлин з подання профільного заступника Олександра Фещенка призначає своїм розпорядженням директора КП «Житомирміськгаз». Ним стає екс-голова Володарськ-Волинської райдержадміністрації часів Леоніда Кучми Володимир Левицький. При чому по сьогодні державний реєстр фізичних та юридичних осіб не містить жодних записів про існування цього підприємства. Попри те, що Володимир Левицький, згідно із розпорядженням Сергія Сухомлина з 1 серпня є його директором.

Мотивом створення підприємства стало бажання міської ради впливати на формування тарифів на газопостачання. Крім того, у такий спосіб у мерії бажали створити конкуренцію монополісту на ринку газу – «Житомиргазу».

«На сьогодні статутний капітал підприємства складає 175 гривень. За ці гроші ми навіть не можемо здійснити реєстрацію у встановленому законом порядку. Я вже не кажу про бухгалтера чи юриста», – скаржиться Володимир Левицький.

Директор комунального підприємства 6 жовтня звернувся до депутатів бюджетної комісії з проханням виділити кошти у розмірі 173 тис. грн для початку роботи. За ці гроші, переконаний Володимир Левицький, підприємство зможе зареєструватися, утримувати 4 штатні одиниці та розпочати роботу по здійсненню своєї статутної діяльності.

Після нетривалого подивування та намагання зрозуміти, як так сталося, що людина працює з 1 серпня, а роботи жодної немає, депутати все-таки погодилися виділити кошти. Щоправда, задовольнили побажання КП «Житомирміськгаз» лише частково.

Нагадаємо, що керівника «Житомирміськгазу» було призначено одночасно із новим директором «Зеленбуду». У «Житомиргазі» кажуть, що шість житомирських садочків можуть лишитися без опалення.

Leave a Comment