У мерії виділять 150 тисяч гривень на заохочення

У мерії виділять 150 тисяч гривень на заохочення

Кошти витратять на грамоти, квіти та подарунки.

Житомирська міська рада планує збільшити обсяг коштів, витрачених на нагородження житомирян на 35 тис. грн. Відповідний проект рішення сесії розміщений на сайті мерії.

Відтак у 2016 році на заохочення та відзначення трудових колективів, громадських організацій та окремих громадян було виділено 120 тис. грн. Однак уже на найближчій сесії на квіти, рамки та папки для відзнак мерія виділить ще 10 тис. грн із міського бюджету.

Наступного року ця сума збільшиться ще на 25 тис. грн, кажуть у міській раді. Кількість відзначених осіб, прогнозують у мерії, має зрости на 20 осіб. Тож коштів, відповідно, потрібно буде більше.

90 тис. грн цьогоріч пішло на придбання та виготовлення продукції для нагородження та квітів. На грошові ж винагороди пішло всього 40 тис. грн. Наступного ж року ці цифри планують збільшити відповідно до 95 тис. та 55 тис. грн.

Нагадаємо, що міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський виписав премії vip-чиновникам. Майже одночасно із ним таке рішення прийняв міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Leave a Comment