У мерії знову заговорили про Тетерівський бульвар

Житомирська міська рада має намір виділити 270 тисяч гривень на проектну документацію по мережах на Тетерівському бульварі. Питання має бути винесене вже на найближчу сесію.

«Дані роботи може зробити і сам забудовник. Але тоді витрати на це доведеться йому покривати з бюджету», – пояснили у мерії.

Мова йде про світло та воду. У мерії обіцяють, що вся інфраструктура проходитиме під самим бульваром. Скільки коштів на це потрібно – у міській раді поки не знають.

Попри те, що по забудові на Тетерівському бульварі створено робочу групу із жителів мікрорайону та чиновників і питання зведення багатоповерхівок перебуває на розгляді – у мерії, схоже, вже визначилися із доцільністю забудови.

Нагадаємо, що жителі Корбутівки виступають проти будівництва житлового кварталу у екозоні Житомира і хочуть зберегти зелені насадження. Тим часом голова робочої групи по забудові Тетерівського бульвару перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький не бачить підстав призупиняти будівництво багатоповерхівок на бульварі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *