У міській раді розповіли, як святкуватимуть Великдень (ФОТО, ВІДЕО)

У міській раді розповіли, як святкуватимуть Великдень (ФОТО, ВІДЕО)

На житомирян чекає фестиваль писанок, поливаний понеділок та фестиваль пасок.

Святкування Великодня у Житомирі триватиме дванадцять днів і закінчиться аж 9 травня. Про це під час прес-конференції розповіли організатори свята.

pysanka -0014

«З 28 квітня по 9 травня ми плануємо провести великий великодній ярмарок, якого в Житомирі ще не було. Ми обіцяли житомирянам, що цього року у місті буде багато ярмарків і фестивалів. І ми маємо дотримати свого слова. Хочемо запросити якомога більше житомирян долучитися до підготовки ярмарку. Зараз проходять майстер-класи по розпису. Співорганізатори свята, компанія «Інформбюро», привезли з Києва 300 великих яєць, які ми роздаємо і люди мають їх розфарбовувати. Потім вони принесуть їх на фестиваль, де буде визначено найкраще із великодніх яєць», – поділилася секретар Житомирської міської ради Наталя Чиж.

Крім ярмарку, стверджують в управлінні культури Житомирської міської ради, в рамках святкування Великодня відбудуться численні спортивні та мистецькі заходи. В них візьмуть участь не тільки житомиряни, а й гості з інших міст.

pysanka -0066

«Хочемо зробити це свято набагато масовішим та яскравішим, ніж було до сьогодні. Якомога більше уваги хочемо приділити відпочинку та розвагам. Майданчик, на якому планується святкування, буде розташований по всьому Новому бульвару і займатиме 7 тисяч квадратних метрів. Буде фестиваль вуличної їжі, де ресторанні заклади Житомира зможуть себе представити у новому форматі. Багато розваг планується для дітей та молоді», – розповів один із організаторів свята, директор ТОВ «Інформбюро» Ярослав Гапоненко.

Більшість студентів, які навчаються у місті, на вихідні повертаються у райони до батьків. Організатори закликають молодь відвідати незабутнє свято і разом із житомирянами відзначити ці дні.

pysanka -0105 pysanka -0102 pysanka -0100 pysanka -0047 pysanka -0030 pysanka -0024 pysanka -0020

Про те, як виникла ідея проведення Великодня у місті, з нами поділився виконавчий директор ТОВ «Інформбюро» Олександр Павлюк.

Нагадаємо, що в ніч з 27 на 28 березня Великдень відсвяткували римо-католики.

Leave a Comment