У міській раді розповіли, скільки витратили на навчання депутатів та своїх працівників

У міській раді розповіли, скільки витратили на навчання депутатів та своїх працівників

Оплатили за організацію та проведення 10 заходів.

У минулому році міська рада на проведення навчання, тренінгів та семінарів витратила  340 тис. 151 грн. Зокрема, це навчання управителів ОСББ та працівників міської ради та депутатів. Про це “Вголос.zt” у відповіді на інформаційний запит повідомила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко.

Найдорожче обійшовся короткотерміновий навчальний семінар на тему “Стратегічний тайм-менеджмент”. Вартість навчання для одного учасника становить майже 15 тис. грн. Тож, за навчання п’ятьох осіб міська рада витратила 74 тис. грн.

Для депутатів міської ради провели 5 заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації. З них, два організували безкоштовно. За тренінги, на яких 11 депутатів навчалися будувати взаємини з колегами та громадою, а також слухали про “особистий імідж і його вплив на колег  та навпаки” заплатили 48 тис. 576 грн.  Ще майже 50 тис. грн обійшлися тренінги про процес бюджетоутворення. Участь у семінарах про “основи написання проектів рішень та законів”, “політичну ситуацію в країні” та “європейську хартію місцевого самоврядування”, які освоїла депутат міської ради, обійшлася місцевому бюджету у  25 тис. 159 грн.

Працівники Департаменту економічного розвитку міської ради взяли участь у двох семінарах-тренінгах, на що витратили 14 тис. 340 грн. Ще 15 осіб – працівники міської ради і комунальних установ та підприємств – навчалися майстерності публічних виступів під час семінару, який обійшовся місту в понад 54 тис. грн.

Крім того, за проведення навчання управителів багатоквартирних будинків відшкодували  73 тис. 900 грн.

Нагадаємо, стало відомо, на які потреби виборців депутати Новограда витратили кошти з міського бюджету. У міській раді розповіли на проведення яких культурних заходів витратять понад мільйон гривень

Leave a Comment