У міськраді кажуть, що до опалювального сезону майже готові

У міськраді кажуть, що до опалювального сезону майже готові

Але не всі.

У Житомирі до опалювального сезону готові усі школи, дитячі садочки, лікарні, соціальні об’єкти, заклади культури. А от житловий фонд поки що на стадії завершення підготовки. Це питання обговорювали 18 вересня у ході чергового засідання члени виконавчого комітету, – інформує пресслужба міської ради.

 

“До опалювального сезону комплексно підготовлено 93% житлового фонду з  видачею паспортів готовності житлових будинків. Також готові до опалювального сезону усі школи, дитячі садочки, лікарні, соціальні об’єкти, заклади культури. Підготовлено до роботи в зимовий період 95% водопровідних, 94% каналізаційних, 96% теплових мереж та 98% котелень, на 90% – об’єкти благоустрою та дорожньо-мостового господарства, 95% спецтехніки та міського комунального транспорту.

Також активізовано роботу в комунальних підприємствах, ОСББ,  ЖБК, управителями багатоповерхових будинків, приватними підприємствами та іншими надавачами комунальних послуг щодо завершення підготовчих робіт до зими та з виконання усіх запланованих регламентних заходів”, – йдеться у повідомленні.

Основними труднощами у підготовці теплових мереж комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради до початку опалювального сезону були фінансові проблеми через заборгованість за газ перед НАК «Нафтогаз України». Для виправлення ситуації теплопостачальному підприємству надавалась фінансова допомога з міського бюджету. Кошти надавались не тільки на підготовку до зими, а й на заробітну плату, на погашення заборгованості за послуги з транспортування природного газу та на встановлення лічильників обліку теплової енергії.

Нагадаємо, у «Житомиртеплокомуненерго» пояснили, чому зросла вартість опалення у січні. Понад 230 мільйонів заборгували минулоріч жителі області за опалення і гарячу воду.

 

Leave a Comment