У міськраді передумали ставити пам’ятник Падеревському

Житомирська міська рада має намір передумати встановлювати пам’ятник Ігнацію Яну Падеревському. Замість нього у мерії збираються поставити монумент Святому Архангелу Михаїлу.

Рішення про встановлення пам’ятника Падеревському на вулиці Театральній перед Семінарійським костьолом Парафії Св. Йоана з Дуклі виконком Житомирської міської ради прийняв ще 16 жовтня 2013 року. З клопотанням з даного приводу виступило Генеральне консульство Республіки Польща.

Однак у понеділок, 18 березня, на сайті міської ради з’явився проект рішення сесії Житомирської міської ради про скасування рішення виконкому від 16 жовтня 2013 року.

«Визначити місце для встановлення пам’ятника Святому Архангелу Михаїлу – покровителю України на вулиці Театральній перед Семінарійським костьолом Парафії Св. Йоана з Дуклі. Управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища підготувати відповідну погоджувальну документацію, провести конкурс на найкращий проект пам’ятника та організацію благоустрою території», – йдеться у проекті документу.

Нагадаємо, що вірменська община міста Житомир зверталася до виконкому міської ради із проханням дозволити встановлення пам’ятника геноциду вірменського народу на площі Польовій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *