У міськраді розповіли, якою буде вартість харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій

У міськраді розповіли, якою буде вартість харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій

Житомир.

Міська рада буде дофінансовувати 8 грн за сніданок вартістю 17,50 грн батькам учнів, які виявлять бажання отримувати гаряче харчування для своїх дітей, сплачуючи 9,50 грн. Про це повідомили у Департаменті освіти Житомирської міської ради.

«Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 27 грудня вартість сніданків для учнів 1-4 класів непільгових категорій складатиме 17,50 грн, з яких 8 грн – кошти місцевого бюджету, а 9,50 грн – кошти батьків; для учнів 1-4 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, – 17,50 грн. Згідно з вищезазначеним рішенням вартість обідів для учнів 1-11 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, становитиме 21,70 грн», – йдеться у повідомленні.

Згідно з чинним законодавством у разі відсутності учнів під час навчання компенсація за харчування не проводиться.

Вартість харчування
 у закладах загальної середньої освіти м. Житомира на 2019 рік
Категорії  Вартість, грн.
Сніданки 1-4 класи непільгові категорії 17,50,
 із них 8,00 грн. – кошти місцевого бюджету,
9,50 грн. – кошти батьків
Сніданки 1-4 класи пільгові категорії 17,50
Обіди для дітей пільгових категорій 1-11 класів 21,70

Нагадаємо, у Житомирі не вистачає коштів для забезпечення фінансування поділу класів на підгрупи у школах. У житомирських школах таки можуть з’явитися індивідуальні шафки для учнів.

Leave a Comment