В області репрезентували пілотний проект щодо безпеки дорожнього руху

У четвер, 17 березня, презентували пілотний проект щодо безпеки дорожнього руху. Реалізацію проекту здійснює консорціум на чолі з групою Egis. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Сьогоднішній стан доріг не найкращий, даний проект – це чудова нагода налагодити дороги України і в тому числі у нашому регіоні”, – зазначив перший заступник голови ОДА Геннадій Дмитренко.

6743Проект в Україні фінансується Європейським інвестиційним банком.

На зустрічі представники проекту окреслили мету, завдання та шляхи впровадження даного проекту в регіоні.

Даний проект розпочали два місяці тому і триватиме він 3 роки. Ми співпрацюємо з Міністерством інфраструктури України, а бенефіціаром проекту виступає Укравтодор. Ідея проекту полягає в тому, щоб допомогти вашій країні. Проект націлений на роботу з центральними органами влади, але ми прагнемо працювати й на місцях та долучати громадськість до змін. Я сподіваюсь, що наш пілотний проект приверне увагу та залучить до програми донорів. Почнемо з найменшого та дійдемо до вершини”, – сказав керівник проекту Ерік Хойруп.

6750
6745 6746 6747 6749

Нагадаємо, що у Житомирі 1 березня пройшов “Транспортний форум”. Заступник мера Ткачук сказав, що чим більше велосипедистів, тим менше заторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *