У начальника міграційної служби області новий заступник

У начальника міграційної служби області новий заступник

Раніше Сергій Сарата проходив службу в органах внутрішніх справ.

В УДМС України в Житомирській області призначили нового заступника начальника управління – Сергія Сарату. До цього Сарата працював на посаді заступника начальника відділу з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України УДМС, – повідомляє прес-служба УДМС України в Житомирській області.

Сергій Сарата народився 19 лютого 1967 року в селі Серники Зарічненського району Рівненської області. У 1994 році закінчив Київський політехнічний інститут по спеціальності: автоматика та управління в технічних системах (інженер-електрик), у 2006 році – Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю – правознавство. Має 11 ранг державного службовця.

Трудову діяльність розпочав у 1986 році електромонтером Житомирського заводу металевих конструкцій. Після проходження строкової служби в Збройних Силах працював електромонтером Житомирського заводу «Автозапчастини».

З вересня 1994 по травень 2014 – проходив службу в органах внутрішніх справ на посадах інспекторського та керівного складу, зокрема інспектора та начальника паспортного столу Черняхівського РВ УМВС України в Житомирській області, начальника відділення паспортної роботи та громадянства відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Житомирській області, начальника відділення супроводження інформаційних систем та баз даних відділу інформаційних технологій при УМВС, заступника начальника міського відділу – начальника міліції громадської безпеки Малинського МВ УМВС, начальника відділу супроводження інтегрованої інформаційно – пошукової системи управління інформаційно – аналітичного забезпечення  УМВС України в Житомирській області.

Нагадаємо, у Житомирі призначили нового керівника КП “Інспекція з благоустрою”. Ним став 46-річний депутат Юрій Юзвинський. Про це “Вголос.zt” повідомили у міській раді.

 

Leave a Comment