У Новограді-Волинському з березня харчування дітей зросте на 20-30 копійок

У Новограді-Волинському з березня харчування дітей зросте на 20-30 копійок

У садочках діти їстимуть за майже 30 гривень.

Новоград-Волинська міська рада має намір переглянути витрати на харчування школярів та вихованців дитсадочків. Про це повідомляє офіційний сайт мерії.

Витрати на харчування одного вихованця дитсадочка віком до 3 років складуть 23 грн. Раніше вони складали на 20 копійок менше. Діти віком від 3 до 7 років їстимуть за 35 грн 10 коп. проти 34 грн 80 коп.

Що ж стосується школярів, то їхнє харчування обійдеться для учнів 1-4 класів у 12 грн 10 коп. (12 грн раніше). Учням старших класів обід у школі вартуватиме 14 грн 30 коп. (14 грн).

Батьки дітей, які ходять у дитячі садочки, згідно із проектом рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, сплачуватимуть 60% вартості харчування. Решту вартості забезпечуватиме бюджет міста. Покриватиме міська рада також харчування учнів початкових класів та пільгових категорій. Зокрема, до останніх віднесли родини, сукупний дохід яких становить менше прожиткового мінімуму. Їстимуть безкоштовно у школах також діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та тих, хто загинув під час виконання службових обов’язків. Крім того, у мерії позбавлять від сплати за їжу школярів-переселенців зі сходу та Криму, інвалідів та дітей з особливими потребами.

Багатодітні сім’ї Новограда-Волинського платитимуть за харчування дітей лише половину вартості.

Нагадаємо, що через Новоград-Волинський з жовтня місяця курсує потяг до Львова. На оновлення харчоблоків у житомирських садочках та школах витратили 15 млн грн.

Leave a Comment