У Новограді-Волинському збираються відновити функціонування військового шпиталю

У Новограді-Волинському збираються відновити функціонування військового шпиталю. З метою вирішення питання до райцентру 11 липня прибула спеціальна комісія. Про це повідомила прес-служба міської ради.

14Відповідно до попередніх розрахунків, у відновленому шпиталі має бути не менше 100 ліжок, а також інфекційне, терапевтичне, неврологічне та хірургічне відділення.

«Начальник Вінницького військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Сергій Петрук, заступник з оперативно-медичної роботи Михайло Вічкань, головний хірург Ігор Марцинковський, т.в.о. головного терапевта Іван Шевага та начальника Житомирського військового шпиталю Олександр Серебряков оглянули територію та стан приміщень. У ході обговорення заступники міського голови Сергій Колотов та Лариса Шутова запевнили про готовність сприяти у відновленні закладу», – йдеться у повідомленні.
За словами Сергія Петрука, комісія надасть пропозиції щодо вирішення питання шпиталю до Міністерства оборони України.

12«Відновлення функціонування у місті військового госпіталю на часі. Адже, Новоград-Волинський вважається військовим містечком, тут дислокується місцевий військовий гарнізон, який налічує близько 7 тисяч військовослужбовців та 2,5 тисячі військових пенсіонерів, які зможуть скористатись своїм правом на проходження лікування та реабілітацію у межах міста. До того ж протягом останнього часу йде тенденція до збільшення кількості військових», – сказав він.

Про терміни реалізації проекту наразі говорити зарано. Але у пре-службі міської ради запевняють, що «військовому шпиталю у Новограді-Волинському бути», мовляв це було одним із основних пунктів передвиборчої програми міського голови.

Нагадаємо, ще у 2014 році депутати Новоград-Волинської міської ради у своєму зверненні просили Кабмін відновити військовий шпиталь. Було проведено чимало зустрічей та нарад з цього приводу. Говорили й про те, що австрійський барон готовий інвестувати кошти у відновлення військового шпиталю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *