У Новоград завезли партію сміття зі Львова (ФОТО)

На Новоград-Волинський полігон твердих побутових відходів надходить сміття з інших регіонів. При цьому міська рада ніяких договорів на прийом сміття не укладала. Про це у соціальній мережі Facebook повідомив депутат міської ради Сергій Хапчук.

За його словами, скидання декількох десятків тонн сміття вантажним автомобілем 5 вересня зафіксувала спеціальна комісія. Серед сміття є платіжки зі Львова.

«Факти підтвердили підозри, що на Новоград-Волинський полігон твердих побутових відходів надходить сміття з інших регіонів. При цьому Новоград-Волинська міська рада ніяких договорів на прийом сміття не укладала. Зокрема, сьогодні, 5 вересня, комісією в складі депутатів міської ради Ігоря Юшманова, Олександра Палецького і Сергія Хапчука, а також представників УЖКГ, включаючи директора КП Шляхрембуд Юрія Юсипця, було зафіксоване скидання декількох десятків тонн сміття вантажним автомобілем з номерними знаками АА 1278 ОН, який належить ФОП Д. І. Хорова. Водій автомобіля І. В. Кушта. Даний факт зафіксовано та задокументовано належним чином», – написав депутат.

Фото зі сторінки Сергія Хапчука у соціальній мережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *