У Новограді на фестивалі «Zvyahel’MusicFest» наживо виступили 7 рок-гуртів та 14 сольних виконанвців (ФОТО)

У Новограді на фестивалі «Zvyahel’MusicFest» наживо виступили 7 рок-гуртів та 14 сольних виконанвців (ФОТО)

У ході заходу збирали гроші на передову військовим.

На території Фортеці, що у Новограді-Волинському, 11 серпня вперше відбувся благодійний молодіжний музичний фестиваль «Zvyahel’MusicFest». У ході фестивалю збирали кошти для військовослужбовців 30-ї ОМБр у зону ООС.

У фестивалі взяли участь 14 сольних виконавців та 7 рок-гуртів, які виступали наживо у різних музичних жанрах. Це учасники віком від 16 до 35 років з Новограда-Волинського, Житомира, Ємільчиного та Тернопільщини.  Крім того, для новоград-волинців та гостей міста виступила Заслужена артистка естрадних мистецтв України Катерина Шимків та хорегорафічний колектив студії східного танцю «Есін». У рамках фестивалю діяли виставки, майстер класи, дитячі антракціони, Food-зона.

«Я вирішив заснувати молодіжний музичний фестиваль «Zvyahel’MusicFest», адже наш край багатий на таланти. Він стане гарним стартом для обдарованої молоді, надасть можливість реалізувати свій творчий потенціал. Крім того, ми надаємо якісний культурний продукт в обмін на благодійний внесок. Бо наше пріоритетне завдання – це збір коштів для військовослужбовців 30-ї ОМБр у зону АТО. Ми зібрали 432 грн. 65 коп., які передамо нашим військовим через місцевих волонтерів, які через декілька днів будуть їхати з концертом на передову у зону ООС ”, – розповів організатор Олександр Загурський.

Фото Ярослава Сороки та Тетяни Ворон.

Leave a Comment