У Новограді погрожують відключити воду, якщо містяни не погасять заборгованість за надані послуги

У Новограді погрожують відключити воду, якщо містяни не погасять заборгованість за надані послуги

 Водоканал не в змозі оплатити рахунки за електроенергію.

У зв’язку із заборгованістю за надані послуги з водопостачання та водовідведення серед населення існує загроза припинення водопостачання у Новограді-Волинському. Про це повідомила прес-служба міської ради з посиланням на адміністрацію комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

«Шановні абоненти! Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» доводить до відома мешканців міста, що станом на 01.07.2018 року заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення серед населення становить 1983,9 тис. грн. Дана ситуація призвела до того, що підприємство не в змозі оплатити рахунки за електроенергію. Переконливо просимо всіх споживачів міста, в яких є заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення, в терміновому порядку – до 19.07.2018 р. сплатити дані борги. В протилежному випадку існує загроза припинення водопостачання м. Новограда-Волинського з 10:00 год. 19.07.2018 року», – йдеться у повідомленні.

Крім того, адміністрація підприємства звертає увагу мешканців багатоповерхівок, що буде проводитися відключення боржників від мереж централізованого водовідведення. Поновлення послуг з водовідведення проводитиметься лише після сплати заборгованості та оплати робіт з відключення та включення централізованої каналізації.

Нагадаємо, стало відомо, де в області найбрудніша «централізована» вода. Жителі Новограда-Волинського скаржаться, що з крану тече не вода, а «кава».

Leave a Comment