У Новограді просто неба відбулася «Лесина вечірка»

У Новограді просто неба відбулася «Лесина вечірка»

У день 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.

У день 150-річчя від Дня народження Лесі Українки у Новограді-Волинському просто неба відбулася сучасна молодіжна вечірка у форматі відкритий мікрофон – «Лесина вечірка». Про це повідомили у відділі комунікації міської ради. 

“Під час вечірки лунала українська музика у виконанні міського рок-гурту «FIREFLIES» та талановитої молоді Новограда-Волинського. Також учасники заходу декламували вірші та брали участь у вікторині, під час якої перевіряли знання молоді біографії Лесі Українки”, – йдеться у повідомленні.

Атмосфера заходу була невимушеною, інтерактивною та цікавою. Присутні мали нагоду обмінятися думками та баченням сприйняття молоддю творчості видатної Лесі Українки. Організатор заходу – Молодіжна Рада спільно з Молодіжним центром управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Нагадаємо, на проєкт експозиції музею Лесі Українки в Новограді витратять 370 тисяч. У Новограді-Волинському до ювілею Лесі Українки відкриють мурал поетеси. На в’їзді до Новограду з Рівного хочуть поставити знак «Батьківщина Лесі Українки».

Leave a Comment