У Новограді собаку, яка вижила на вулиці з відрубаними лапами, усипили лікарі

У Новограді собаку, яка вижила на вулиці з відрубаними лапами, усипили лікарі

Соцмережі вибухнули критикою.

У Новограді-Волинському 21 березня місцеві жителі знайшли безпритульну собаку без передніх кінцівок. Про це у мережі Facebook написала користувачка Тетяна та оприлюднила фото бідолашної тварини. Вже через годину після жахливої знахідки жінка написала, що доставила собаку у ветеринарну клініку.

«Говорят, что раны старые. Я не знаю как она выживала это время», – уточнила вона, посилаючись на інформацію лікарів.

На допис Тетяни відгукнулися десятки людей, пропонували фінансову допомогу на лікування тварини. Але вже через певний час жінка повідомила, що собаку усипили, «щоб не мучилася». Мовляв, таке рішення прийняли у ветлікарні.

Новина за лічені хвилини розлетілася всією Україною. Українці обурювалися, що тварині не дали шансів жити та не спробували знайти людей, які б забрали та опікувалися собакою.

«Нашли и за 2 часа убили здоровое животное! Убили по сути здоровую собаку!! Просто нелюди. Она могла жить и бегать на колясочке под передними лапками!! Живут без лап, без всех!! Живут собаки с перебитым позвоночником, которые в туалет сходить не могут. А тут нашли и убили!!!» – прокоментувала зоозахисниця з Києва Ірина.

 

«Лише цього посту майже 300 репостів! Багато людей ладні допомогти. Є купа спільнот, де зоозахисники не стоять осторонь і допомогають тваринкам. І на цей випадок відгукнулись, але вже пізно…(« – написала житомирянка Анастасія Залужна.

 

“Жах просто! Спочатку прихистили а згодом убили. Краще б вона ще жила , навіть з відрубленими лапками! Тут навіть люди зібралися допомогти!! Вона вижила , і напевно на морозі, а ви просто своїми власними руками неї вбили. Не розумію таких людей як ви!” – написала Дар’я.

Після вимог небайдужих пояснити рішення лікарів, у мережі з’явилася копія акту з дільничної лікарні ветеринарної медицини, де члени комісії вказали причину, через яку була проведена евтаназія.

“Подняли целый консилиум. Мы рыдали навзрыд над собакой. Сказали, что не нужно издеваться над собакой”, – написала Тетяна і додала, що на даний момент у поліції і пише заяву (ймовірно, про жорстоке поводження з тваринами стосовно осіб, які позбавили собаку передніх кінцівок, – авт).

Нагадаємо, Новоград-Волинська міськрада відреагувала на скарги стосовно організації, яка опікується безпритульними собаками. За два тижні у Житомирі стерилізували 236 безпритульних котів та кішок.

Leave a Comment