У Новограді-Волинському демонтують консервний завод

У Новограді-Волинському демонтують консервний завод

За майже 800 тисяч.

Комунальники Новограда-Волинського витратять 780 тис. грн на демонтаж комплексу консервного заводу. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на демонтаж оголосили 7 серпня. Вже 26 серпня визначилися з переможцем. Станом на 26 серпня переможець, хмельницьке ПП «Подільскспецсервіс», очікує на підписання договору. Окрім нього, участь у торгах взяли ще дві компанії — ПП «Транзит ПоділPля» та ПП «Піровибухсервіс». Обидві зареєстровані у Кам’янці-Подільському за однією й тією ж адресою. Більше того, «Транзит-Поділля» очолює Індіра Пилипишина. «Піровибухсервісом» до серпня 2018-го року керував Павло Пилипишин. Свого часу він також тимчасово виконував обов’язки директора державного підприємства «Подільськвибухпром» Міністерства оборони України. Про це свідчить його декларація за 2018-й та 2019-й роки. Обидві фірми запропонували однакову ціну — 781 тис. 799 грн.

Нагадаємо, що керівника консервного заводу у Новограді-Волинському попросили перенести майно підприємства через будівництво парку. За демонтаж аварійної школи у Житомирі заплатять понад півмільйона гривень.

Leave a Comment