У Новограді-Волинському депутат від «Батьківщини» відмовилася від мандату

Новообраний депутат Новоград-Волинської міської ради від «Батьківщини» Світлана Крапівницька відмовилася від мандату. Проєкт рішення сесії про це оприлюднили на сайті мерії.

«Достроково припинити повноваження депутата Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання Крапівницької Світлани Вікторівни, обраної у багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», у зв’язку з її особистою заявою про складення нею депутатських повноважень», йдеться у документі.

Згідно із даними з сайту Центральної виборчої комісії, до міської ради Новограда-Волинського зайшли 3 депутати від «Батьківщини». Світлана Крапівницька була другим номером у списку кандидатів. Четвертою у списку кандидатів є Алла Володіна, яка, згідно із поданою на ЦВК інформацією, перебуває у декретній відпустці. До цього вона працювала завідувачем сектору організації прийому громадян відділу загальної роботи міської ради.

Нагадаємо, що від мандату відмовився новообраний депутат Малинської міської ради від партії «Наш край». Обраний депутатом Житомирської міської ради від «Батьківщини» Олександр Величко відмовився від мандату на користь свого однопартійця Сергія Пидюри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *