У Новограді-Волинському нагородили лауреатів дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки

У Новограді-Волинському нагородили лауреатів дитячо-юнацької премії імені Олени Пчілки

ФОТОРЕПОРТАЖ.

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, що у Новограді-Волинському, 2 липня відбулося вручення щорічної обласної літературно-мистецької Премії імені Олени Пчілки, започаткованої БФ «Надія Є» у 2015 році, спільно з управлінням культури та туризму і управлінням національно-патріотичного виховання молоді і спорту Житомирської облдержадміністрації.  Цьогоріч її лауреатами стали троє учнів  з Житомира, Попільні та Баранівки. 

Талановиті діти Житомирщини склали шану Українській Берегині віршами поетеси, українськими романсами її сучасників та романтичними розповідями про життєвий період сім’ї Косачів у Звягелі. Усі учасники заходу мали змогу поринути в атмосферу дитинства відомої поетеси Лесі Українки та пройти стежками її життя під час цікавої екскурсії. Юні лауреати отримали дипломи та матеріальні заохочення, а що найбільше – натхнення, ідей для розвитку у подальшій творчій діяльності. 
Лауреатами Обласної літературно-мистецької Премії імені Олени Пчілки у 2019 році стали :
Микола ПОПЛАВСЬКИЙ – учень Житомирської міської гуманітарної гімназії №23, в номінації « Музична творчість та виконавська майстерність»
АРТЕМ ФЕСЬКО – учень Попільнянської музичної школи, в номінації « Музична творчість та виконавська майстерність»
ІВАННА ІЛЬЧУК – вихованка Баранівської школи мистецтв, в номінації «Художнє читання».

 

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????