У Новограді витратять 300 тисяч на проєкт ремонту площі Лесі Українки

У Новограді витратять 300 тисяч на проєкт ремонту площі Лесі Українки

До ювілею з дня народження поетеси.

Новоград-Волинська міська рада витратить 300 тис. грн на проєкт капітального ремонт площі Лесі Українки. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Днями на сайті Новоград-Волинської мерії оприлюднили проєкт рішення сесії про затвердження заходів до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. У перелік робіт, які мають виконати, також ремонт доріг міста.

Договір на проєктні роботи щодо капітального ремонту дорожнього покриття площі Лесі Укранки підписали 3 лютого. Виготовляти документацію має ТОВ «Арсана-Буд» із Білої Церкви. За умовами договру завершити розробку проєкту фірма має до 20 лютого 2020 року.

Ювілей поетеси святкуватимуть у лютому наступного року. Саме тоді виповнюватиметься 150 років із дня її народження. Леся Українка (Лариса Косач) народилася 13 лютого 1871 року у Новограді-Волинському.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів включив міського голову Новограда-Волинського Віктора Весельського до складу оргкомітету відзначення 150-річчя народження Лесі Українки. На ремонт площі Лесі Українки у 2017-му році Новоград-Волинська міська рада планувала витратити понад мільйон гривень.

Leave a Comment