У новому опалювальному сезоні житомиряни платитимуть за тепло на 100 гривень більше

У новому опалювальному сезоні житомиряни платитимуть за тепло на 100 гривень більше

За 1 Гкал.

У новому опалювальному сезоні житомиряни платитимуть за 1 ГКал тепла приблизно на 100 грн більше, ніж у попередньому. Про це вже попередньо повідомили в КП «Житомиртеплокомуненерго».

Для індивідуальних споживачів централізованого теплопостачання ціна виросте в середньому на 100 грн за 1 Гкал. Трохи більшим буде тариф для мешканців гуртожитків. Більше, ніж на 200 грн зросте вартість 1ГКал для мешканців будинків, які мають дахові котельні. Більше, ніж на 1,5 тис. грн відтепер платитимуть бюджетні установи, релігійні організації та інші споживачі.

Вартість 1 Гкал тепла остаточно не визначена. Тарифи КП «Житомиртеплокомуненерго» виклали на офіційному сайті для обговорення. Воно триватиме з 23 вересня протягом 2 тижнів.

Раніше міський голова Житомира Сергій Сухомлин анонсував, що централізоване опалення для житомирян у нинішньому опалювальному сезоні буде дешевшим.

Нагадаємо, що у квітні 2020 року мерія Житомира пообіцяла знизити вартість тепла для житомирян. У січні 2020 року житомиряни отримали підвищені платіжки за тепло через збій у програмі «Житомиртеплокомуненерго».

Leave a Comment