У Олевській ОТГ розповіли, хто з депутатів прогуляв найбільше сесій

У Олевській ОТГ розповіли, хто з депутатів прогуляв найбільше сесій

Найбільші прогульники з БПП та «Народного контролю».

Найбільшими прогульниками сесій Олевської об’єднаної територіальної громади є депутати від Блоку Петра Порошенка та «Народного контролю». Відповідну інформацію оприлюднили на сайті територіальної громади.

«Жодного засідання сесії не пропустили три депутати. Найкраще відвідували сесії депутати від «Народного фронту» та «Батьківщини», у них найменший відсоток прогулів, найгірше – «БПП» та «Народний контроль», – йдеться у повідомленні.

Згідно із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат зобов’язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить.

«У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку», – нагадують у Олевській ОТГ.

Нагадаємо, що нардеп Юрій Павленко прогуляв сесію Верховної Ради заради обласної. Хто з депутатів Новоград-Волинської міськради прогуляв найбільше сесій у 2016 році — читайте тут.

Leave a Comment