У Олевську хочуть започаткувати бюджет участі

У Олевську хочуть започаткувати бюджет участі

Положення приймуть на найближчій сесії.

Олевська об’єднана територіальна громада вже найближчим часом може започаткувати бюджет участі. Про це повідомила прес-служба Олевської міської ради.

Проект «Бюджет участі як інструмент розвитку громади» реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Саме в його рамках у Олевську і реалізовуватимуть цю ініціативу. Загалом по Україні за результатами конкурсного відбору бюджет участі впроваджуватимуть у 6 ОТГ.

«В межах всього загальноукраїнського конкурсу відібрано 6 об’єднаних територіальних громад, у яких будуть запроваджені бюджети участі, головна мета яких – підвищити рівень участі громадян громади у прийнятті рішень міської ради. Серед них і Олевська об’єднана територіальна громада», – сказав заступник міського голови Олевська Олександр Ніколайчук.

Положення про бюджет участі міська рада Олевська планує прийняти вже на одній із найближчих сеісій.

Нагадаємо, що Житомирська районна рада відмовилася від бюджету участі. У Новограді-Волинському його запровадять цього року.

Leave a Comment