У підробці документів та нецільовому використанні коштів звинувачують екс-голову ОСББ ”Малікова-16”(ВІДЕО)

У підробці документів та нецільовому використанні коштів звинуважують екс-голову житомирського ОСББ “Малікова-16”.

Мешканці 9-ти поверхівки, незадоволені роботою голови ОСББ Олександром Тимчуком, переобрали правління. Через півроку, коли вони переоформляли у податковій документи, їх повернули через невідповідності у керівному складі. Виявилось, що колишній голова Тимчук підробив протокол засідання та використав недійсну печатку. Цікаво, що зареєстрував незаконний правочин той самий державний реєстратор, який і ліквідував горезвісне підприємство ТДВ “ЖЛ” – Вячеслав Лоханчук.

Новообрана голова Ольга Мельничук розповіла, що у 2010 році Олександр Тимчук заснував ОСББ “Малікова-16”. Проте, на цьому його ентузіазм і скінчився. Мешканці 9-ти поверхівки не одноразово зверталися до нього для вирішення нагальних питань, та, за словами Ольги, Тимчук постійно відмовляв їм. На збори мешканців він також не зявлявся. Тому люди переобрали правління.

Голова ревізійної комісії ОСББ “Малікова-16” Віктор Скиба зазначив, що за актами перевірки виявилось, що Олександр використовував гроші мешканців будинку не за призначенням. За його словами, Тимчук обіцяв працювати на громадських засадах, проте все ж нараховував собі зарплатню, виділяв кошти на проїзд, велику кількість канцелярії і на неіснуючі ремонти.

Зв’язатися з Олександром Тимчуком кореспондентам “Вголос.zt” не вдалося. Новообране правління “Малікова-16” стверджує, що у Житомирі його вже немає, а номер телефону відключений. Вони подали до міліції кілька заяв.

МАЛІКОВА 16-1 МАЛІКОВА 16-2 МАЛІКОВА 16-3 МАЛІКОВА 16-4 МАЛІКОВА 16-5 МАЛІКОВА 16-6 МАЛІКОВА 16-7 МАЛІКОВА 16-8 МАЛІКОВА 16-9 МАЛІКОВА 16-10 МАЛІКОВА 16-11 МАЛІКОВА 16-13 МАЛІКОВА 16-14 МАЛІКОВА 16-15

На сьогодні жителям Малікова, 16 вже вдалось частково відновити справедливість – вони домоглися скасування реєстрації головою Тимчука та узаконили нове правління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *