У прокуратурі кажуть, що суд не дозволяє проводити ревізію «Дому української культури»

Житомирська міська прокуратура вже двічі зверталася до суду з проханням провести ревізію Дому української культури. До останнього активісти та СБУ мали претензії щодо ймовірних фінансових махінацій. Обидва рази суд відмовив. Про це під час брифінгу 28 лютого повідомили у самій прокуратурі.

«У разі, якщо суд не піде нам назустріч і знову не дасть дозволу на проведення ревізії – будемо звертатися до державної аудиторської служби із проханням включити Дім української культури до своїх планових чи позапланових перевірок. Якщо ж і це не вдасться – будемо проводити судово-економічну експертизу на підставі тих документів, які ми вже вилучили в управлінні культури Житомирської міської ради та ФОП Козлова», – заявили у прокуратурі.

У прокуратурі стверджують, що закон не обмежує їх у кількості звернень до суду із проханням про проведення ревізії. Однак цей процес може затягтися надовго. Правоохоронці обіцяють вдатися до третьої спроби отримати “добро” на ревізію вже на цьому, або наступному тижні. Очікування виправдовують тим, що чекають, доки звернення розглядатиме інший суддя, аніж той, що вже відмовив.

Тим часом, поки прокуратура не надіслала жодному з чиновників мерії повідомлення про підозру. Зробити це обіцяють після того, як встановлять чи справді у міській раді закуповували обладнання для Дому української культури за завищеними цінами.

Нагадаємо, що СБУ викрила розтрату бюджетних коштів при створенні Дому української культури. Підрядники заявили, що витрати по Дому української культури – це комерційна таємниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *