Під Житомиром знайшли тіла двох людей, які пролежали майже дві доби у будинку

Під Житомиром знайшли тіла двох людей, які пролежали майже дві доби у будинку

Проводяться необхідні слідчо-розшукові заходи.

У Житомирському районі поліцейські встановлюють обставини смерті двох людей.  В одному з будинків селі Кодні 3 березня виявили тіла  місцевих жителів, жінки та чоловіка, без видимих травм. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють причини та обставини смерті обох. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Про підозрілу ситуацію до поліції повідомила жителька с. Кодні увечері. За словами пенсіонерки, в одному з будинків по сусідству упродовж двох діб горить світло, однак господаря не видно.

На місці події поліцейські з’ясували, що через вікно селяни помітили у будинку двох людей без ознак життя. Коли до оселі зайшли працівники слідчо-оперативної групи Житомирського відділення, то дійсно виявили тіла господаря, 1975 року народження, та його 41-річної знайомої.

За попереднім висновком фахівців, смерть обох настала упроміжок до двох діб тому”, – йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження та призначено низку експертних досліджень, у тому числі судово-медичну щодо причин смерті померлих. Будь-яких тілесних ушкоджень, що могли б становити загрозу життю, на тілах не виявлено. Проводяться необхідні слідчо-розшукові заходи.

Нагадаємо, у колодязі знайшли тіло 18-річної дівчини. У її вбивстві підозрюють колишньго хлопця. Жах! Односельчани вбили чоловіка та закопали його тіло у сараї.

 

Leave a Comment