У приміському Озерному пройде благодійний футбольний матч «Куємо перемогу»

У смт Озерне Житомирського району у День Конституції України, 28 червня, пройде благодійний футбольний матч «Куємо перемогу» для збору коштів на автомобіль Збройним силам України. Про це «Вголос.Zt» розповіли організатори заходу.

Змагання відбудуться на полі для міні-футболу біля Озерненського ліцею. Початок 28 червня об 11:00.

Планується участь 7 футбольних команд, 4 – дорослих і 3 – дитячих. Ініціатором проведення є Новогуйвинська селищна рада.

Участь у заході візьмуть також професійні та аматорські співаки і колективи, вихованці музичної школи та бібліотекарі. Організатори анонсують також присутність польової кухні. Всі охочі зможуть спробувати український червоний борщ, який внесено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Ним частуватимуть місцеві волонтери.

«Хочемо підтримати Збройні сили України, показавши свою згуртованість та вектор на спортивний, здоровий та культурний спосіб життя. Культура – це те, що нас ідентифікує, це те, за що боролися наші предки, а тепер – наші рідні й близькі», – коментує начальник відділу культури, розвитку туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради Оксана Поплавська.

Організатори запрошують всіх охочих долучитися до благодійного збору і підтримати захисників та захисниць, які боронять Україну від російських загарбників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *