У Пулинському районі підприємець вирощуватиме американських сомів

У Пулинському районі підприємець вирощуватиме американських сомів

Нині шукає працівників.

Підприємець у селі Гуті-Юстинівці вирощуватиме американських сомів для подальшої їх переробки та транспортування рибних стейків. Своє фермерське господарство «Гута Аква» С. Мошков зареєстрував 1 листопада. Про це повідомила прес-служба Житомирського регіонального центру зайнятості.

Уже наступного року підприємець потребуватиме 25 найманих працівників. Для пошуку таких серед безробітних та можливості їхньої підготовки він спілкувався з фахівцями служби зайнятості під час «кругового столу»  на тему «Співпраця задля розвитку громади» на базі Новозаводської сільської ради. Інший приватний підприємець С. Гаврилюк відкрив у селі Новому За́воді цех з виготовлення панчішних виробів. На нові місця праці запросить вісьмох безробітних.

«Однак Пулинський – один з семи районів Житомирщини, де кількість безробітних у порівнянні з минулим роком не зменшилась, а навпаки – зросла. Якщо в цілому по області кількість осіб, які мали статус безробітного у січні – жовтні 2016 року, зменшилася на понад 5 тисяч осіб (на 11 %), то в Пулинському районі їх кількість навпаки зросла – з 955 до 966 осіб», – уточнили у прес-службі.

Серед 19 сільських рад найбільше суб’єктів господарювання – 32 діють на території Новозаводської сільради. Така кількість платників податків забезпечила 80 тис. грн надходжень до бюджету сільради.

«Не дивно, що серед жителів п’яти населених пунктів лише 15 безробітних передпенсійного віку. А за 10 місяців 2016 року на підприємства, які розташовані на території ради, було працевлаштовано 56 осіб, які до того були клієнтами центру зайнятості», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо,

Leave a Comment