У Радомишлі батько побив 8-річну доньку: дитина у лікарні з переломами та забоями

У Радомишлі батько побив 8-річну доньку: дитина у лікарні з переломами та забоями

Чоловікові загрожує до 3 років ув’язнення.

У Радомишлі 24 липня до лікарні з численними травмами госпіталізували 8-річну дівчинку, яку побив батько. Нині розпочато кримінальне провадження. Чоловікові загрожує до 3 років ув’язнення. Також розглядається питання про позбавлення його та матері батьківських прав. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

У ході першочергового з’ясування обставин події встановлено, що конфлікт у родині стався увечері 22 липня, 36-річний батько кілька разів вдарив доньку. Однак за медичною допомогою для дитини дорослі члени сім’ї звернулись лише 24 липня, коли стан дівчинки погіршився. Медики констатували у госпіталізованої перелом шийки правого плеча та забої тулуба.

«Родина перебуває під соціальним супроводом відповідної служби місцевої райдержадміністрації уже більше року. Ними ще до цього інциденту було подано клопотання до суду про позбавлення і батька, і матері батьківських прав, оскільки раніше поліцією вони уже притягувались до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків по догляду за дітьми і на шлях виправлення не стали», – сказав заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор.

Батько на момент опитування його поліцейськими щодо вказаної події перебував у стані алкогольного сп’яніння, а тому жодних пояснень надати не зміг.Окрім травмованої дівчинки, у родині є ще одна донька, 2017 року народження.

Після вказаного інциденту було прийнято рішення про термінове вилучення з сім’ї обох дітей, які нині знаходяться у лікарні. За вказаним фактом поліцією розпочато кримінальне провадження за ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За накоєне чоловіку може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 3 років.

Нагадаємо, у лікарні помер пенсіонер, якого побив власний син. Чоловікові, який побив громадського активіста, присудили 5 років тюрми.

Leave a Comment