У Радомишлі проведуть показ етнічного одягу та аксесуарів

У суботу, 30 липня, у Радомишлі на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Відродити культурні традиції України, сприяти розвитку культурної і народної дипломатії між етносами та національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на її території. Такою є мета Всеукраїнського фестивалю-показу етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна», – йдеться у повідомленні.

Фестиваль – це унікальний шанс для кожного продемонструвати власні етно надбання, які сприятимуть досягненням регіонів України, й популяризувати етнічний одяг у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу. Для учасників обов’язкова реєстрація.

«У програмі фестивалю – показ-дефіле моделей в етно вбранні чи стилізованому під етно одязі з представленням аксесуарів – прикрас, віночків, дамських сумочок, нагородження переможців показу у спеціальних номінаціях фестивалю, ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь, фотосесія моделей та виробів», – розповіли у прес-службі.

Нагородження відбудеться у номінаціях: «Краща українська етно сукня, «Краща етно сукня фестивалю», «Краща вишиванка», «Кращий аксесуар», «Кращий віночок», «Краща майстриня», «Кращий дизайнер», «Краща вишивальниця», «Краща модель» тощо.

Серед організаторів заходу – історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль», ГО «Громадський інформаційний простір» за підтримки Ольги Богомолець.

Wx600_545108

За детальною інформацією звертатися до контактної особи від організаційного комітету фестивалю – Руслана Велігодського за телефоном: (050) 856-57-30.

Нагадаємо, у Новоград-Волинському районі у суботу, 23 липня, відбудеться театралізоване свято «Маківка літа». Організатори обіцяють цікаву програму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *