У Радомишльському районі чоловік знайшов протитанкову міну часів війни у 150-ти метрах від свого будинку

У Радомишльському районі чоловік знайшов протитанкову міну часів війни у 150-ти метрах від свого будинку

А на Малинщині перехожий помітив у канаві мінометну міну.

Група піротехнічних робіт управління ДСНС Житомирщини знищила два вибухонебезпечні предмети, які днями знайшли жителі Радомишльського і Малинського районів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«2 березня до служби порятунку „101“ надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету у селі Поташня Радомишльського району. Про це рятувальників сповістив місцевий житель. З’ясувалося, чоловік натрапив на підозрілий предмет, що лежав на поверхні землі на відстані 150 м від його будинку. Рятувальники ідентифікували небезпечну знахідку як протитанкова міна часів Великої Вітчизняної війни. Місце, де було виявлено боєприпас, огородили та забезпечили його охорону», – йдеться у повідомленні.

За день потому. 3 березня, до служби порятунку «101» також надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету у села Владівка Малинського району. Місцеві рятувальники отримали повідомлення від випадкового перехожого, який помітив ВНП у канаві біля дороги. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як мінометна міна калібром 76 мм.

Нагадаємо, група піротехніків знищила 13 артилерійських снарядів часів Великої Вітчизняної війни, виявлених напередодні поблизу села Михайленки Чуднівського району.

Leave a Comment