У Радомишльському районі стало більше лісу на 2,5 гектара

На Житомирщині завершено весняне садіння лісу. Цьогоріч завдяки погодним умовам лісівникам області вдалося провести весняні лісокультурні заходи в найстисліші терміни. Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«У поточному році державними лісогосподарськими підприємствами, що належать до сфери управління Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, заплановано  відтворити  ліси на площі 7,1 тис. га. Відтворення лісів проводиться на площах лісокультурного фонду, який складається зі зрубів минулого та поточного років», – йдеться у повідомленні.

Наприкінці минулого тижня у рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» відбулася посадка лісу у Поташнянському лісництві, що у Радомишльському районі. На ділянці площею 2,5 гектара спільними силами створено сосново-березові культури.

«Щиро дякуємо всім, хто цієї весни долучився до садіння лісу на території нашої області, бо кожне посаджене деревце – це підтвердження тому, що ми дбаємо і вболіваємо за нашу Житомирщину, за майбутнє всієї нашої держави», – сказав начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський.

DSC_1531(1)

Нагадаємо, на Житомирщині з’явився ще один журналістський ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *