У регіональній лабораторії Держпродспоживслужби зайво нараховували зарплату та витрачали кошти на сторонні підприємства

У регіональній лабораторії Держпродспоживслужби зайво нараховували зарплату та витрачали кошти на сторонні підприємства

Ревізія.

У Житомирській регіональній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів виявили порушення на майже 400 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. Ревізія охопила період з 1 січня 2015 року по 1 червня 2018 року.

«Зокрема, лабораторія надавала платні послуги з досліджень продукції з видачею експертних висновків, вартість яких замовники фактично не сплатили в повному обсязі. Як наслідок, недоотримано надходжень на суму 205 тис. 500 грн. Через недотримання вимог законодавства, що регулює оплату праці, зайво нарахували та виплатили заробітну плату на суму понад 62 тис. грн. Крім того, під час ревізії виявили, що трьом працівникам, які є інвалідами, нарахували за завищеною ставкою єдиний соціальний внесок на загальну суму 33 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Серед інших виявлених порушень: неоприбуткування вартості деревини, заниження вартості наданих платних послуг, покриття коштами лабораторії видатків сторонніх юридичних осіб тощо.

«Завдяки діям аудиторів відшкодували порушень на суму 84 тис. 400 грн. За порушення законодавства про закупівлі на одну посадову особу склали протокол про адміністративне правопорушення. Керівнику лабораторії надіслали обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень. До об’єкта контролю застосували заходи впливу у вигляді попередження про усунення порушень бюджетного законодавства та зупинення опрацій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформували прокуратуру області», – додали у прес-службі.

 Нагадаємо, мера Новограда суд визнав винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією. Екс-заступника колишнього губернатора Кізіна звільнили з Мінекології через порушення «Присяги держслужбовця».

Leave a Comment