У річку Хомора нечистоти потрапляють із сусідньої області

У річці Хомора спостерігається суттєве забруднення води. Про це  Державну екологічну інспекцію у Житомирській області повідомили жителі селища Першотравенськ, що у Баранівському районі. Державні інспектори виявили, що нечистоти потрапляють у річку із Хмельницької області. Про це йдеться в офіційному повідомленні екологічної інспекції.

«Вранці 10 травня на «гарячу лінію» Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення від жителів селища Першотравенськ  про те, що в річці Хомора спостерігається суттєве забруднення води. Виїзд на місце події та візуальний огляд річки підтвердив, що вода забруднена невідомою речовиною (сірий колір, помутніння та неприємний запах). Досліджуючи річку, державні інспектори дійшли до межі з Хмельницькою областю.  Відібрали проби води на межі двох областей, в Першотравенську та в місці впадіння в річку Случ», –  йдеться у повідомленні. 

Враховуючи те, що нечистоти течуть із сусідньої області,  Держекоінспекція у Житомирській області звернулась до керівництва Державної екологічної інспекції України з проханням доручити Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області встановити джерело забруднення та вжити відповідних заходів реагування. Відібрані проби буде досліджено протягом п’яти днів, а результати – оприлюднено.

Фото: Лариси Прилипко, користувачка  соціальної мережі “Facebook”.

Нагадаємо, що стали відомі результати води у річці “Хомора”. Екологи стверджували, що річки “Случ” та “Хомора” стали чистішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *